top of page

Dzień Kobiet w przedszkolu czy szkole można spędzić naprawdę wyjątkowo, wcale nie wydając majątku na wyszukane prezenty.

Wspólna zabawa całej klasy/grupy to coś, co małe Kobietki zapamiętają na długo i z przyjemnością będą wspominać.

Skoro jest to damskie święto, nie może zabraknąć akcentów typowo dziewczęcych :-)

Proponujemy do wyboru dwie opcje:

 

1. LABORATORIUM KOSMETYCZNE - wykonanie ślicznych, mieniących się i błyszczących mydełek w wybranych kształcie i kolorze.

Mydełko w kształcie motylka, serduszka, misia czy muffinki, pachnące oszałamiająco wybranym zapachem, będzie wyjątkowym upominkiem dla siebie samej lub - w przypadku chłopców - dla bliskiej mu Kobiety (mamy, siostry...)

Czas trwania: ok. godziny

Koszt: 15zł za mydełko

2. AROMATYCZNE SPA - przygotowanie naturalnej lawendowej soli do kąpieli oraz kolorowej musującej kuli do kąpieli (niekoniecznie w kształcie kuli ;-) )

Czas trwania: ok. godziny

Koszt: 35zł od osoby

2. ŚCIANKA FOTO - super zabawa a'la fotobudka, z profesjonalną pastelowo różową ścianką, oświetleniem fotograficznym oraz  dużą ilością kobiecych gadżetów i rekwizytów (m.in. szale boa, kapelusze, peruki, maski, okulary i wiele innych). Bez obawy - dla chłopców też znajdzie się coś fajnego. W końcu bez nich ta zabawa nie byłaby taka wesoła ;-)

Zdjęcia dostarczamy w ciągu 5 dni roboczych, wysyłając link do galerii internetowej na adres opiekuna grupy. Link ten można przesyłać wszystkim zainteresowanym, zdjęcia z galerii można pobierać na dowolne urządzenie, udostępniać, drukować i wywoływać w dowolnym formacie.

Czas trwania: ok. godziny

Koszt: 15zł od osoby

UWAGA!!!

Zapraszamy do rezerwacji warsztatów nie tylko grupy dziecięce, ale również młodzieżowe.

Dojeżdżamy również na imprezy firmowe oraz spotkania formalne i nieformalne organizowane w dowolnym miejscu.

 

bottom of page