top of page

Czas trwania: 60 minut

Ilość uczestników: ok. 25 osób

Koszt: 20zł/os.

Podczas zajęć uczniowie poprzez zabawę poznają podstawowe pojęcia oraz ciekawostki z historii fotografowania, mogą z bliska obejrzeć akcesoria fotograficzne i własnoręcznie wykonać zdjęcie aparatem cyfrowym.

Po kilkunastominutowej części teoretycznej zapraszamy dzieci na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której będą mogły pozować do zdjęć na profesjonalnym tle,     z użyciem wielu atrakcyjnych gadżetów i rekwizytów. Te zajęcia to ekonomiczna wersja popularnej fotobudki, w której maszynę zastępuje fotograf, a frajda i zadowolenie pozostają te same :-)

W cenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma

1 zdjęcie z sesji w wersji papierowej w formacie 10x15 (zostaną dostarczone maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych).

UWAGA! Na życzenie możliwość zmiany warunków – zdjęcia nie będą wywołane,  lecz dostarczone do opiekuna grupy w formie cyfrowej. Wówczas cena warsztatów to 15/os.

Oferujemy też możliwość skorzystania    z samej sesji fotograficznej jako atrakcji uświetniającej różnorodne okazje (pasowanie na ucznia, Dzień Dziecka, bal na zakończenie szkoły, bal karnawałowy, impreza integracyjna itp.). Zapewniamy gadżety i tła dostosowane do tematyki uroczystości. Wszystkie zdjęcia wysyłamy na pocztę email opiekuna grupy lub udostępniamy w postaci galerii internetowej. Umożliwiamy wykonanie zdjęć własnym urządzeniem.

bottom of page