top of page

Po raz kolejny masz problem z dostępnością wybranego terminu urodzin Twojego dziecka?

Znów przekroczyłaś zaplanowany budżet, bo urodziny w sali zabaw podrożały, w dodatku pojawiły się  nieprzewidziane wydatki?

A może spora część zaproszonych gości nie przyszła, bo termin im nie pasował i Twojemu dziecku jest przykro, a Ty i tak musisz za nich zapłacić?

Jest sporo różnorodnych problemów podczas organizacji urodzin dziecka...

A co byście sobie pomyśleli, gdyby ktoś Wam zagwarantował, że znajdzie termin pasujący wszystkim kolegom i koleżankom z przedszkola i najprawdopodobniej wszyscy będą obecni? A do tego zapłacisz stałą przystępną kwotę bez względu na to, ilu będzie gości?

Firma Art&Fan znalazła takie rozwiązanie i z powodzeniem stosuje je już od kilku lat :-)

Zorganizuj URODZINY W PRZEDSZKOLU.

Oferujemy 3 opcje do wyboru, tak więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

I co najważniejsze  wszyscy będą zadowoleni:

- Jubilat - bo na przyjęciu będą wszyscy koledzy i koleżanki z  przedszkola,

- Rodzice - bo problemy organizacyjne i logistyczne zmniejszą się praktycznie do zera,

- Wychowawczyni w przedszkolu - bo Animator poprowadzi super zajęcia dla dzieci :-)

I. ANIMACJE URODZINOWE - ta opcja dostępna jest również dla grup żłobkowych!

Podczas zabawy trwającej jedną lub dwie godziny Animator zaproponuje i zrealizuje szereg atrakcji. Będą zabawy z wielką chustą animacyjną, 6-metrowym tunelem animacyjnym, konkurencje sportowe i sprawnościowe, tańce i zabawy ruchowe.

Za zgodą wychowawcy grupy możliwe jest zamykanie dzieci w bańce mydlanej  albo wspólne puszczanie baniek na świeżym powietrzu wraz  z pokazem giga baniek.

Koszt: 300zł za godzinę zabawy

Dodatkowo można zamówić wizytę jednej z naszych maskotek: Bałwanka, Świnki lub Misia, która przytuli każde dziecko, przybije piąteczkę, zapozuje do zdjęć z dziećmi i zatańczy z nimi szalony taniec :-)

Koszt: 50zł za 20 minut

II. WARSZTATY MYDLARSKIE

W czasie godzinnych warsztatów każde dziecko wykona przepiękne, jedyne w swoim rodzaju mydełko, które będzie super pamiątką z urodzin. Dzieci będą mogły poeksperymentować z kolorami i zapachami oraz samodzielnie wybrać kształt i dodatki, a na koniec elegancko je zapakują.

Opcja przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

Koszt: 300zł za grupę

Od kwietnia 2019r. można również zarezerwować BAJKOWE WARSZTATY MYDLARSKIE, podczas których dzieci wykonają mydełka w kształcie Myszki Miki, Myszki Minnie lub jednorożca!

Opcja dostępna również dla najmłodszych grup

Koszt: 350zł za grupę

III. WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Czas trwania to około 60 minut.

W trakcie kilkunastominutowej części pierwszej - teoretycznej - dzieci zapoznają się z ciekawymi faktami z historii fotografii, będą mogły zobaczyć i dotknąć stare aparaty oraz klisze i negatywy fotograficzne, a także zrobić zdjęcie aparatem cyfrowym.

Część druga - praktyczna - to radosna, szalona zabawa a'la fotobudka. Do dyspozycji grupy będzie profesjonalna ścianka wraz z oświetleniem i kilkadziesiąt śmiesznych gadżetów i rekwizytów do wyboru. Animator wykona zdjęcie każdemu dziecku, będzie też możliwość pozowania do zdjęć koleżeńskich. Przewidziane są specjalne urodzinowe gadżety dla Jubilata.

Zdjęcia zostaną przekazane Rodzicowi - organizatorowi w ciągu 5 dni roboczych w postaci galerii internetowej. Link do niej będzie można przesłać wszystkim zainteresowanym. Zdjęcia z galerii można pobierać na dowolne urządzenie, udostępniać innym osobom, a także drukować i wywoływać w dowolnym formacie.

Opcja przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

Koszt: 300zł za godzinę.

bottom of page