top of page

SZYBKI KURS KREATYWNOŚCI

Kreatywne zabawy z dzieckiem z elementami sensoryki

Cena: 39zł

Kupując ten mini-kurs otrzymacie e-book w formacie .pdf, który można wydrukować. Zawarta w nim jest niewielka dawka teorii, dzięki której zorientujecie się, PO CO to robić oraz otrzymacie najważniejsze wskazówki, JAK to robić.

Najważniejsza część e-booka to 10 przepisów na masy kreatywne i zabawy sensoryczne, wraz ze szczegółowym opisem wykonania oraz propozycjami zabaw z wykorzystaniem tych produktów. Znajdziecie w nim m.in. przepis na masę porcelanową, gniotka żelowego i fluffy slime'a - najnowszy hit z dziedziny glutków :-)

Jako BONUS dodany jest 11 przepis - prosta receptura na bezpieczny płyn do baniek mydlanych.

DODATKOWO otrzymacie 11 filmików, na których pokazany jest proces powstawania wszystkich produktów - mieszanie, ugniatanie, konsystencja i efekt :-)

 

W cenie zawarta jest też usługa "KOŁO RATUNKOWE" - w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości jestem do Waszej dyspozycji poprzez Messenger lub e-mail.

JAK WYKUPIĆ KURS?

Napisz do mnie na www.facebook.com/Artandfan lub e-mail: art.and.fan@interia.pl, informując mnie o chęci wykupienia dostępu do kursu oraz podając swój adres mailowy i dane do faktury. Otrzymasz ode mnie numer konta do wpłaty. Następnie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie, na podaną skrzynkę zostanie wysłany cały zestaw szkoleniowy oraz faktura.

bottom of page