top of page

Jeżeli znacie już nasze warsztaty fotograficzne i szalone sesje a'la fotobudka, to domyślacie się pewnie, na czym będzie polegała zabawa z pakietem Budka Foto :-)

 

Jest to jedyny pakiet z dostawą w cenie na terenie całej Zielonej Góry. Poza granicami miasta dostawa dodatkowo płatna.

A to dlatego, że profesjonalna ścianka fotograficzna, którą oferujemy do wypożyczenia, ma aż 250cm długości :-)

Co to za zestaw i co zawiera?

- ściankę foto

- statywy i poprzeczkę do rozłożenia ścianki

- kilkanaście gadżetów i rekwizytów do szalonej i zabawnej rodzinnej sesji zdjęciowej

Na środku własnego salonu lub innego dużego pomieszczenia stworzysz prywatne studio fotograficzne i zrobisz dziesiątki albo i setki pamiątkowych zdjęć :-)

Zbliża się rocznica, czyjeś urodziny albo inny ważny Jubileusz? Ten pakiet będzie idealny na uczczenie tej okazji! Pamiątka w postaci zdjęć pozostanie na długie lata! A zrobisz je bezpiecznie w zaciszu własnego domu!

Rezerwacji dokonasz dzwoniąc lub pisząc pod numer 503097426.

Najpierw otrzymasz elektronicznie umowę, w której określimy termin dostawy i odbioru pakietu, a także sposób i termin płatności.

Następnie dostarczymy Ci cały zestaw, wyczyszczony i świeżo zdezynfekowany, do dyspozycji przez całą dobę! Dołączamy tylko takie gadżety i rekwizyty, które można w prosty sposób zdezynfekować. Dlatego w zestawie nie będzie peruk, szali boa, brody i wąsów. Za to możesz spodziewać się szałowych okularów, plastikowych kapeluszy i dmuchanych instrumentów muzycznych :-)

Koszt całej usługi: 200zł

bottom of page