© ART&FAN Zielona Góra 2019

  • c-facebook

Polityka prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest firma Art&Fan Joanna Pilarska z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Powstańców Warszawy 14/32. Dane nie są powierzane ani udostępniane żadnym innym podmiotom.

2. Za pośrednictwem strony artandfan.com nie są automatycznie gromadzone żadne dane osobowe.

3. Klikając ikonę Facebook, zgadzasz się na udostępnianie danych tej aplikacji. Firma Art&Fan może je wykorzystać do wysyłania reklam marketingowych poprzez swój fanpage.

4. Na stronie podany jest adres mailowy firmy. Wysyłając maila, wyrażasz zgodę na wykorzystanie udostępnionych danych przez firmę Art&Fan. Dane te będą wykorzystane wyłącznie w celu przygotowania i przesłania oferty, przygotowania umowy o świadczenie usług lub wystawienia faktury. Podanie wszelkich danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez nich niektóre usługi mogą być niemożliwe do zrealizowania.

5. Twoje dane będą przechowywane przez czas obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w celu: dochodzenia roszczeń w związku z wykonaniem umowy; wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w szczególności podatkowych i rachunkowych; w celach statystycznych i archiwizacyjnych.

6. W każdej chwili możesz zmienić swoje dane lub poprosić o ich usunięcie za pośrednictwem wiadomości e-mail, pisząc w tej sprawie na adres art.and.fan@interia.pl.

7. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych, wyślij zapytanie na adres art.and.fan@interia.pl