top of page

O nas

Animatorzy Art&Fan to osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Mamy gruntowne wykształcenie uniwersyteckie na kierunkach pedagogicznych.

Wiemy, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich dzieci. Powierzając nam swoje pociechy, możecie być Państwo pewni, że znajdują się w profesjonalnych rękach :-)

Czego możecie oczekiwać?Organizując i przeprowadzając różnego rodzaju zajęcia, zwracamy uwagę na wszystkie najważniejsze aspekty pracy z dziećmi.

Priorytetem jest dla nas ​zapewnienie bezpieczeństwa, jednocześnie dbając o atmosferę dobrej zabawy. Z nami dzieci nigdy się nie nudzą! Prywatnie jesteśmy rodzicami, więc krąg zainteresowań dzieci nie jest nam obcy :-)

W  zależności od formy i rodzaju zajęć, kładziemy nacisk albo na wymiar edukacyjny, albo rekreacyjny.

Każde wydarzenie prowadzone przez nas jest niezwykłe i na długo pozostaje w pamięci dzieci :-)
 

Warsztaty

 

Jest to forma zajęć przeznaczona głównie do pracy z grupą. W zależności od wieku dzieci organizujemy warsztaty manualne, świąteczne, artystyczne, fotograficzne itp. 

Sesje fotograficzne a'la fotobudka

Uświetniamy różnorodne imprezy domowe, szkolne i przedszkolne, robiąc szalone zdjęcia i uwieczniając chwile ulotne jak motyle :-)

Animacje

20180615_193107.jpg

Wesela, przyjęcia komunijne, bale karnawałowe, urodziny, Andrzejki - jest wiele okazji, kiedy dzieci mogą się bawić równie dobrze, a nawet lepiej niż dorośli :-) Zapraszamy nie tylko rodziców, ale też organizatorów imprez dla dorosłych.

bottom of page