top of page

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Nasza propozycja fantastycznej imprezy mikołajkowej to wizyta Św. Mikołaja z jego asystentką – Panią Elf, która będzie pełniła funkcję wodzireja.

W programie wizyty m.in.: krótka baśń o życiu Mikołaja w Laponii wraz z prezentacją zdjęć; nauka piosenki i wspólny taniec poprowadzony przez Panią Elf; wręczanie prezentów połączone z możliwością wykonania zdjęcia z Mikołajem każdemu dziecku uczestniczącemu w zabawie. 

Koszt wizyty Św. Mikołaja z Panią Elf – 350zł

UWAGA!!!

Istnieje możliwość zarezerwowania wizyty samego Mikołaja, który zadzwoni dzwoneczkiem, porozmawia chwilę z dziećmi, wręczy prezenty i zapozuje z grupą do wspólnego zdjęcia. 

Koszt: 200zł

Święty Mikołaj może odwiedzić dzieci nie tylko   6 grudnia. Obsługujemy również wigilie firmowe oraz zabawy choinkowe!

3.jpg

OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

6 grudnia wszystkie dzieci chciałyby spotkać Świętego Mikołaja.

My możemy spełnić to marzenie!

Zarezerwuj 15-minutową wizytę naszego Mikołaja u Ciebie w domu!!!

Mikołaj przywita się z dzieckiem, pozwoli zadzwonić swoim magicznym dzwonkiem, poprosi o zaśpiewanie piosenki albo zaśpiewa wraz z dzieckiem :-) A później wręczy przygotowany przez Państwa prezent.

Gwarantujemy, że ta wizyta na długo pozostanie dla dziecka pięknym wspomnieniem!

Możliwość rezerwacji zarówno godzin przedpołudniowych, jak i popołudniowo-wieczornych.

Koszt: 150 zł za wizytę.

Podpowiadamy - zaproście do wspólnej zabawy sąsiadów i podzielcie się kosztami! Mikołaj podczas  wizyty może wręczyć prezenty nawet 5 dzieci :-)

OFERTA WIGILIJNA 24 grudnia

Zaproś Mikołaja do swojego domu w magiczny wieczór wigilijny, stwórz niepowtarzalny klimat i spraw radość swoim bliskim!

Wizyta potrwa 20-30 minut. Św. Mikołaj przywita zebranych, zaprosi do wspólnego kolędowania, pogawędzi z dziećmi i odpowie na ich pytania, a na koniec rozda wszystkie przygotowane prezenty. 

Koszt: 350zł

Ilość wizyt mocno ograniczona, ponieważ naszym celem jest brak pośpiechu i podkreślenie uroczystego charakteru tego wyjątkowego dnia.

1.jpg
bottom of page