top of page
Las w szkle to piękna, elegancka kompozycja, która stała się must have tego sezonu. Każdy musi go mieć! :-)
Zaspokajamy tę potrzebę, oferując w sprzedaży gotowe słoje.
Dbamy o jakość naszych produktów, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy dokładnie wyselekcjonowane składniki oraz świeże rośliny prosto od ogrodnika.
Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy kompozycję idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Poinformuj nas, czy potrzebujesz las w słoiku po to, aby cieszył Twoje oczy w salonie lub sypialni, czy jako prezent np. dla Młodej Pary, dla Jubilata czy z okazji rocznicy...
Możesz wybierać spośród 4 przedziałów cenowych: 40-50zł, 60-70zł, 80-90zł, 100zł i więcej.
FB_IMG_3170739905735696591.jpg

WARSZTATY LAS W SŁOIKU

Warsztaty można wykorzystać jako zajęcia edukacyjne w tematyce ekologicznej, florystycznej, wielkanocnej, a także jako atrakcję na eventach czy spotkaniach integracyjnych.

Oferta dla grup dziecięcych od 9r.ż.:
- grupa poniżej 20 osób: 50zł/os.
- grupa 20 - 30 osób: 45zł/os.
- grupa powyżej 30 osób: 40zł/os.

W cenie: słoik z zamknięciem o wysokości ok. 15-20cm, różne rodzaje podłoża i dodatków do wyboru, 2-3 rośliny do wyboru, rękawiczki ochronne, zabezpieczenie stołów przed zabrudzeniem, sprzątanie po warsztatach.

Organizujemy też warsztaty dla grup młodzieżowych i dorosłych. Proponujemy je jako wyjątkową atrakcję podczas spotkań integracyjnych, firmowych itp. 

Słoje o wysokości ok. 40cm, zamykane korkiem. Duży wybór roślin. Wykonane kompozycje prezentują się bardzo elegancko, wręcz luksusowo. Każdy klient/ pracownik/ gość wyjdzie zadowolony i dumny z efektu swojej pracy.

Koszt ustalany indywidualnie, w zależności od liczebności grupy.

Możemy również wziąć pod uwagę budżet organizatora i dostosować do niego ofertę.

bottom of page