top of page
KREATYWNY WYCHOWAWCA

Nasz mózg jest z natury niezwykle kreatywny, to jest jego nieodłączna cecha! Każde dziecko rodzi się jednostką wyjątkowo kreatywną. Ty również byłeś, wystarczy że przypomnisz sobie swoje dzieciństwo. Zapewne bawiłeś się na wszystkie możliwe sposoby i ani razu nie pomyślałeś: „Hmm, wygląda na to, że brakuje mi kreatywności. No cóż, nie każdy rodzi się geniuszem”. I przede wszystkim z tego powodu, że tak nie myślałeś… miałeś tysiące pomysłów na minutę!

Jak powiedział Frank Zappa: „Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.” Warto wykonywać zadania zmuszające nasz mózg do myślenia oraz całe życie uczyć się nowych rzeczy.

Zapraszam wszystkie osoby pracujące z młodszymi dziećmi (opiekunki dziecięce, wychowawców przedszkolnych, nauczycieli "zerówek" i klas pierwszych) oraz rodziców małych dzieci do udziału w szkoleniu warsztatowym, podczas którego zainspirujecie się do kreatywnej pracy poprzez zabawę.

W ciągu kilku godzin wypełnionych przede wszystkim działaniami praktycznymi, otrzymacie gotowe pomysły i rozwiązania, a także wskazówki do dalszego samodzielnego rozwoju.

W programie szkolenia m.in. :

- kreatywna komunikacja

- zabawy z wykorzystaniem muzyki i tańca

- sensoryka i kreatywność manualna.

Biorąc udział w naszym szkoleniu warsztatowym:

# zdobędziesz wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dziecka poprzez muzykę z wykorzystaniem konkretnych utworów muzycznych i dostosowanych do nich działań,

# poznasz gotowe układy choreograficzne i sposoby na aktywizację dzieci oraz prowadzące do rozładowania nadmiernej energii i wyciszające,

# zrozumiesz, czym jest integracja sensoryczna i dlaczego niektóre dzieci potrzebują większej lub mniejszej ilości bodźców,

# poznasz zabawy wspierające współdziałanie między zmysłami bazalnymi, zmysłem przedsionkowym oraz zmysłem proprioceptywnym,

# otrzymasz przepisy na masy kreatywne i osobiście wykonasz je podczas zajęć warsztatowych,

# uzyskasz imienne zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do grup zorganizowanych. Zapraszamy do współpracy żłobki, kluby malucha, przedszkola,  nauczycieli "zerówek" i klas pierwszych szkół podstawowych oraz wszystkie instytucje i organizacje zajmujące się opieką nad dziećmi lub zrzeszające rodziców i opiekunów.

Przeprowadzimy szkolenie w Waszej placówce! 

Koszt i szczegóły do uzgodnienia - zapraszamy do kontaktu:

tel. 503097426

mail: art.and.fan@interia.pl

kreatywność-683x1024.jpg

Szkolenie poprowadzi Joanna Pilarska - założycielka firmy Art&Fan, nauczyciel dyplomowany z 20-letnim doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia na kierunkach: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz rewalidacja osób chorych i niepełnosprawnych.

Pracowała jako pedagog szkolny, wychowawca świetlicy i opiekunka dziecięca. Jest mamą 2 dzieci :-)

Od 2017 roku prowadzi firmę Art&Fan, która specjalizuje się w organizacji zajęć dla dzieci: edukacyjno-wychowawczych, warsztatowych oraz animacyjnych. Prowadzi też działania charytatywne na rzecz organizacji i akcji wspierających dzieci.

chusta w żłobku (2).jpg
bottom of page