© ART&FAN Zielona Góra 2020

  • c-facebook

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie... Wystarczy dobrze poszukać :-)

Jeśli jednak marzy Ci się coś innego, wyjątkowego, czego jeszcze nie ma w naszych propozycjach - zadzwoń! Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły :-)

UWAGA! Zachęcamy do rezerwacji terminów z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Informujemy, że zlecenia na animacje weselne, komunijne oraz na warsztaty świąteczne i animacje mikołajkowe przyjmujemy nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

Warsztaty dla grup zorganizowanych. W ofercie m.in. warsztaty mydlarskie, świec żelowych, szklanych lampionów, świąteczne, fotograficzne, florystyczne i inne... Proponujemy zajęcia spersonalizowane, dostosowane do wieku i ilości uczestników. Wytwory dzieci są ozdobnie pakowane i podpisywane, stosownie do okazji.

 

Okres przedszkolny to czas wielkiego tworzenia: rysowania, lepienia, wycinania, malowania. Jest to z  jednej strony jeszcze jeden rodzaj zabawy, z drugiej strony to wielki poligon dla ćwiczenia symbolicznego reprezentowania rzeczywistości.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, proponujemy zorganizowanie dzieciom

warsztatów kreatywno – artystycznych.

Jeśli planujecie Państwo zaprosić gości z dziećmi, zapewnijcie im animatorów.      W ramach wybranego pakietu zaopiekujemy się nimi, zorganizujemy im wspaniałą zabawę, sprawimy, że Wasze przyjęcie weselne będą wspominały jako wyjątkowe wydarzenie. A rodzice maluchów będą Wam wdzięczni za umożliwienie im swobodnej, nieskrępowanej zabawy, bez konieczności zostawiania dzieci w domu.

Możemy zaplanować i poprowadzić dowolną imprezę dla dzieci w miejscu wskazanym przez Organizatora (festyn, bal, Dzień Dziecka, animacje dla dzieci podczas imprez dla dorosłych, animacje na przyjęciach komunijnych itp.)

Scenariusz dostosowujemy do ilości uczestników, ich wieku, a także motywu przewodniego (np. tematyka z konkretnej bajki). Istnieje możliwość zamówienia wybranych atrakcji jako elementów wzbogacających imprezę prowadzoną przez kogoś innego. W ofercie m.in. facepainting, wielkie bańki mydlane, zamykanie w bańce, modelowanie balonów, tzw. żywe maskotki i wiele innych...

Zapraszamy na profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której można pozować do zdjęć na profesjonalnym tle, z użyciem wielu atrakcyjnych gadżetów i rekwizytów. Jest to ekonomiczna wersja popularnej fotobudki, w której maszynę zastępuje fotograf, a frajda i zadowolenie pozostają te same :-) Oferujemy możliwość skorzystania z sesji fotograficznej jako atrakcji uświetniającej różnorodne okazje (pasowanie na ucznia, Dzień Dziecka, studniówka, bal na zakończenie szkoły, bal karnawałowy, Mikołajki, wigilia firmowa, impreza integracyjna, urodziny, rocznica, wieczór panieński/kawalerski itp.). Zapewniamy gadżety i tła dostosowane do tematyki uroczystości. Wszystkie zdjęcia wysyłamy na pocztę email opiekuna grupy/organizatora. Umożliwiamy wykonanie zdjęć własnym urządzeniem.

Prawdopodobnie jedyne w naszym mieście :-)

Gdzie chciałbyś się z nimi spotkać? Wesele, urodziny, bal, festyn, przedszkole, szkoła, żłobek... To od Ciebie zależy, gdzie pojawi się jedna z naszych maskotek!

Cała oferta świąteczno-zimowa w jednym miejscu!

Oferta urodzinowa Art&Fan: urodziny z maskotką, urodziny warsztatowe, urodziny z fotobudką i inne pakiety tematyczne oraz NOWOŚĆ - URODZINY W PRZEDSZKOLU