top of page

Każda Młoda Para marzy o tym, żeby ich ślub i wesele pozostały na długo miłym wspomnieniem, dlatego starają się zadbać o każdy szczegół. Warto pomyśleć też o najmłodszych gościach, którzy są grupą bardzo wymagającą :-) Często nudzą się na przyjęciach weselnych, swoją obecnością absorbując  dorosłych, siedząc rodzicom na kolanach lub nieustannie ciągnąc ciocię i wujka na parkiet :-)

My mamy rozwiązanie, które zadowoli wszystkich!

Jeśli planujecie Państwo zaprosić gości z dziećmi, zapewnijcie im animatorów. W ramach wybranego pakietu zaopiekujemy się nimi, zorganizujemy im wspaniałą zabawę, sprawimy, że Wasze przyjęcie weselne będą wspominały jako wyjątkowe wydarzenie. A rodzice maluchów będą Wam wdzięczni za umożliwienie im swobodnej, nieskrępowanej zabawy, bez konieczności zostawiania dzieci w domu.

 

Kim są animatorzy i na czym polega ich rola?

Nasi Animatorzy to wykwalifikowani pedagodzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Założycielka firmy - Joanna Pilarska - pracuje z dziećmi od 20 lat. Będąc nauczycielem w nauczaniu początkowym, uzyskała najwyższy stopień awansu zawodowego - dyplomowanie. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia na kierunkach: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz rewalidacja osób chorych i niepełnosprawnych. Pracowała jako pedagog szkolny, wychowawca świetlicy i opiekunka dziecięca. Jest mamą 2 dzieci :-)
Od 2017 roku prowadzi firmę Art&Fan, która specjalizuje się w organizacji zajęć dla dzieci: edukacyjno-wychowawczych, warsztatowych oraz animacyjnych. Prowadzi też działania charytatywne na rzecz organizacji i akcji wspierających dzieci.
W firmie pełni rolę czynnego animatora, w miarę możliwości bierze udział we wszystkich uroczystościach.

Pozostawiając dzieci pod naszą opieką, możecie Państwo być pewni profesjonalnego i życzliwego podejścia. Nasze priorytety to bezpieczna i pełna niezapomnianych wrażeń zabawa.

W wyznaczonym miejscu organizujemy kącik zabaw oraz kącik kreatywny, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty   i materiały (m.in. chustę animacyjną, materiały plastyczne, zabawki, gry planszowe i interaktywne, klocki konstrukcyjne itp.). Idealną sytuacją jest, kiedy mamy do dyspozycji osobne pomieszczenie, jednak jeśli jest to niemożliwe, wymagane jest  wydzielone miejsce w sali weselnej. Latem najchętniej prowadzimy zabawy na świeżym powietrzu, pod warunkiem dysponowania przez lokal bezpieczną przestrzenią.

Opieką obejmujemy dzieci powyżej 3 roku życia. Młodsze maluszki zapraszamy do zabawy z dorosłym opiekunem. Na życzenie możemy zapewnić dodatkową opiekunkę do młodszych dzieci (za dodatkową opłatą). Wówczas w cenie przygotujemy również kącik malucha, wyposażony w odpowiednie zabawki, mały basenik z kulkami, książeczki dla maluszków itp.
 

 

Do wyboru oferujemy Państwu następujące pakiety:

1 godzina - 400zł

2 godziny - 700zł

3 godziny - 1000zł

Każda kolejna godzina + 250zł

Ilość animatorów:
- grupa do 10 dzieci - 1 animator
- grupa powyżej 10 dzieci - 2 animatorów (w cenie).

 

UWAGA!!!


Jako pierwsza firma w naszej okolicy przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ dla Par Młodych, które świętują ten Ważny Dzień ze swoim dzieckiem.
Jest to Bardzo Ważna Osoba, która potrzebuje w tym dniu specjalnej uwagi. Oprócz ogólnych animacji zapewnimy indywidualną opiekunkę dla Waszego dziecka, która będzie mu towarzyszyła przez cały czas.

W pakiecie: wizyta zapoznawcza jeszcze przed uroczystością, opieka w trakcie ślubu oraz w czasie trwania animacji, opieka nocna do uzgodnionej wcześniej godziny. 


Zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - szczegółową ofertę prześlemy na maila.

Zapraszamy również do lektury artykułu ---> Ślub we troje, czyli Para Młoda z dzieckiem.

Jeżeli zamówiony czas opieki się kończy, a dzieci bawią się w najlepsze, istnieje możliwość przedłużenia zajęć – przed końcem czasu należy uzgodnić z animatorami, na jak długo mają jeszcze pozostać. Koszt każdej kolejnej godziny powyżej 3 godzin to 250zł. Na życzenie oferujemy dodatkowo możliwość ułożenia dzieci do snu i opiekę do czasu zakończenia przyjęcia – oczywiście warunkiem jest dysponowanie przez lokal odpowiednim pokojem.

Zabawy rozpoczynają się zajęciami integracyjnymi, w czasie których dzieci mogą się lepiej poznać i poczuć swobodnie w swoim towarzystwie. Później proponujemy atrakcje dostosowane do wieku i ilości uczestników, dlatego ważne jest  podanie tych informacji  animatorom już na etapie rozmowy organizacyjnej. Stałymi atrakcjami wliczonymi w cenę każdego pakietu jest pokaz giga-baniek mydlanych połączony z puszczaniem baniek przez dzieci lub zamykanie dzieci w bańce (w zależności od pogody) oraz modelowanie balonów. Oprócz tego prowadzimy mnóstwo zabaw ze sprzętami animacyjnymi (chusty, tunele, obręcze, liny, szczudła, worki do skakania, rzut do celu itp.) i zabaw przy muzyce.

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowo zajęć warsztatowych, podczas których dzieci własnoręcznie wykonają ozdobne mydełka, świece żelowe lub szklane lampiony (do wyboru). Koszt takich warsztatów to 50zł za każdego uczestnika. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a wykonane przedmioty ozdobnie pakujemy. Wykupienie zajęć warsztatowych wydłuża czas trwania animacji o godzinę.

Możliwe są modyfikacje programu animacji, są one dokonywane indywidualnie według potrzeb klientów.

Dojazd animatorów na terenie Zielonej Góry bezpłatny. Koszt dojazdu do innych miejscowości ustalamy indywidualnie.

Szanowni Państwo Młodzi – podpowiadamy! Warto powiadomić gości o posiadanym pakiecie animacji :-)

bottom of page