top of page

Dla wielu dzieci przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Św. jest pierwszą tak doniosłą uroczystością przeżywaną przez nie  świadomie.

Dlatego u nas wszystkie dzieci otrzymują PAKIET VIP 👑, a w nim:


💝 2 godziny świetnej zabawy
💝 tatuaż brokatowy dla każdego
💝 mini warsztaty balonowe - każde dziecko własnoręcznie wykona kilkuelementową figurkę balonową (młodszym dzieciom figurki wymodeluje animator)
💝 bańkolandia - duża porcja zabawy z bańkami mydlanymi: puszczanie gigantycznych i małych baniek na dworze lub w przypadku animacji w pomieszczeniu - zamykanie w bańce mydlanej + wytwornica baniek
💝 mnóstwo muzyki
💝 15-minutowe animacje z żywą maskotką
💝 kącik gier i klocków konstrukcyjnych
💝 gipsowy aniołek dla każdego dziecka uczestniczącego w zabawie
💝 w przypadku animacji na świeżym powietrzu - duży wybór sprzętów do zabaw ruchowych: worki do skakania, szczudła, chusta, tunel, strzelanie z łuku, rzut do celu itp.
💝 w przypadku animacji w pomieszczeniu - kącik kreatywny z kredkami, kolorowankami, masami do lepienia i modelowania; zabawy taneczne i zabawy w grupie.

Koszt całego pakietu - 700zł.

Podpowiadamy!


1. Jeśli organizujesz przyjęcie w lokalu, w którym oprócz Waszego będą też inne przyjęcia - skontaktuj się z pozostałymi rodzinami, zarezerwujcie naszą ekipę wspólnie i podzielcie się kosztami.

2. Jeśli zarezerwujesz termin i podpiszesz z nami umowę do końca marca - staniemy na głowie i zapewnimy 2-osobową ekipę doświadczonych animatorów do zorganizowania zabawy dzieciom.

bottom of page