© ART&FAN Zielona Góra 2020

  • c-facebook

WITAMY W KRAINIE FANTAZJI!

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną zapewnić dzieciom atrakcyjne, niebanalne, a jednocześnie efektywne zagospodarowanie czasu.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do szkół, przedszkoli, żłobków, ośrodków szkolno-wychowawczych, wszelkich placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, a także firm prywatnych, które pragną zorganizować imprezę dla dzieci czy dorosłych.

Zapraszamy również osoby prywatne, które poszukują animatorów do przeprowadzenia animacji  weselnych,  komunijnych itp.! 

Specjalizujemy się w obsłudze grup zorganizowanych - prowadzimy zajęcia warsztatowe, zapewniamy również atrakcje animacyjne na przyjęciach weselnych, chrzcinach, komuniach, a także na festynach i innych imprezach plenerowych (zakończenie roku szkolnego, Dzień Dziecka, imprezy integracyjne, dożynki itp.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koniecznie zajrzyj do zakładki SZKOLENIA

 

Po bieżące informacje, zdjęcia z imprez oraz oferty sezonowe zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku 

UWAGA!

Możliwość wynajęcia wytwornicy baniek mydlanych.

Przygotuj fantastyczną oprawę imprezy w postaci setek malutkich baniek mieniących się wszystkimi kolorami tęczy.

Spraw niesamowitą frajdę dzieciom lub stwórz nietypową aranżację do pamiątkowych zdjęć np. na urodzinach, chrzcinach, weselu, pikniku itp.

Koszt: 50zł/godz. lub 300zł/dzień

W cenie wytwornica plus płyn.

Możliwość dowozu na miejsce.

Animacje komunijne.png
Grupy wiekowe

 

Oferujemy zajęcia dla różnych grup wiekowych:

  • dzieci w wieku żłobkowym 

  • dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat

  • dzieci w wieku wczesnoszkolnym 7-10 lat

  • dzieci starsze 11-14 lat

  • organizujemy też atrakcje dla młodzieży i dorosłych :-)

 

Warsztaty

 

Jest to forma zajęć przeznaczona głównie do pracy z grupą. W zależności od wieku dzieci organizujemy warsztaty manualne, świąteczne, artystyczne, fotograficzne, rękodzieło itp. 

Sesje fotograficzne a'la fotobudka

Uświetniamy różnorodne imprezy domowe, szkolne i przedszkolne, robiąc szalone zdjęcia i uwieczniając chwile ulotne jak motyle :-)

Animacje weselne, komunijne i inne

Wesela, przyjęcia komunijne, bale karnawałowe, urodziny, Andrzejki - jest wiele okazji, kiedy dzieci mogą się bawić równie dobrze, a nawet lepiej niż dorośli :-) Zapraszamy nie tylko rodziców, ale też organizatorów imprez dla dorosłych.

IMG_20170505_144201_edited_edited